NOWOŚĆ! 2018 r. - Uzin NC 152 Turbo

Szybka masa niwelująca, osiąga gotowość do montażu wykładziny już po ośmiu godzinach.

 Więcej! 
 

Program Uzin dla klientów VIP

Złap korzyści z programem UZIN i dołącz do grona VIP

  
 

UZIN NC 112 Turbo

Najszybciej schnąca gipsowa masa niwelująca na świecie! Innowacyjna wylewka samopoziomująca - flagowa reprezentantka generacji S!

 Zobacz! 
 
Zmiana nazwy
Program VIP
UZIN U-Tack. Nowy sposób na listwy
UZIN NC 112 Turbo
 

NOWOŚĆ | Szybka masa niwelująca

Nowość! Szybka masa niwelująca UZIN NC 152 Turbo. 

Cementowa masa szpachlowa przeznaczona do wygładzania i wyrównywania podłoży. Można ją stosować na wszystkich popularnych podłożach budowlanych. Sprawdzi się jako masa wyrównująca pod wykładziny winylowe (LVT), tekstylne i elastyczne oraz pod parkiet warstwowy i płytki ceramiczne.

 

 Więcej 
 
 

Targi BUDMA 2018  Uzin Utz AG zaprasza do Hannoveru na targi DOMOTEX 2018

Koncern Uzin Utz AG tradycyjnie weźmie udział w targach DOMOTEX. W dniach od 12 do 15 stycznia 2018 roku pojawimy się w Hannoverze z prezentacją oferty naszych czterech marek – UZIN, WOLFF, PALLMANN i RZ.
Kompleksowe rozwiązania w zakresie przygotowywania podłoża, montażu, wykańczania, a także konserwacji i czyszczenia wszelkiego rodzaju podłóg zostaną zaprezentowane przez ekspertów naszych marek na największych w Europie branżowych targach DOMOTEX 2018. Na naszym stoisku będzie można poznać tegoroczne nowości, porozmawiać z doradcami oraz zobaczyć jak nasze produkty i maszyny sprawują się w praktyce. Nie zabraknie zatem interesujących pokazów oraz okazji do rozmów. Zapraszamy do hali 13, stanowisko C25 i C26.

 więcej