Schowek (0)

 
 
 

Szkolenie otwarte: Systemy i sposoby montażu płytek i paneli LVT

Od dawna myślisz o tym, aby nauczyć się montażu płytek i paneli LVT, ale brakuje Ci motywacji? W takim razie – jesteśmy i wszystkich chętnych zapraszamy na szkolenie prowadzone przez naszych specjalistów.

Zapisz się, przyjdź i zdobądź cenną wiedzę oraz umiejętności, a otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, które z pewnością Ci się przyda.

W programie:

  • budowa i warstwy podłóg LVT,zastosowanie podłóg winylowych,
  • przygotowanie podłoża pod wykładziny LVT,
  • naprawa podłoża pod wykładziny LVT,
  • sposoby przeciwdziałania zmianie wymiarów wykładzin podłogowych,
  • parametry podłoża i natężenie ruchu we wnętrzu a metody montażu LVT,
  • zalecane sposoby montażu płytek i paneli winylowych,
  • metody klejenia LVT: klejenie tradycyjne, przy pomocy folii nośnych Sigan (UZIN switchTec), technologia układania bez klejenia ("click" lub "loose-lay"),klejenie podłóg LVT w pomieszczeniach o mniejszych metrażach, klejenie na ścianach.

Zainteresowany? Spiesz się, bo ilość miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja miejsca obowiązuje w przypadku wniesienia całej opłaty w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji. Opóźnienie opłaty powoduje automatyczną anulację miejsca. 

Termin 25.04.2019 

Czas trwania: godz. 10.00 -16.00 

Zgłoszenia do 15.04.2019 na asp@ uzin-utz.com lub wyczerpania miejsc. Podaj imię nazwisko, dane kontaktowe oraz dane do faktury, w temacie maila wpisz: "Szkolenie 25.04.2019 - imię i nazwisko" 

Inwestycja: 280 zł netto / osoba + VAT / 85 € , Klienci Uzin Utz Polska: 180 zł netto/osoba + VAT, Klienci VIP: Voucher

W cenę wliczony jest catering ( przerwy kawowe + lunch)

Wpłaty należy uiścić na konto: 

ING Bank Śląski 

46 1050 1575 1000 0023 3362 5693 

Uzin Utz Polska Sp. z o.o. 

Jaworzyńska 287 

59-220 Legnica

Tytułem: "Szkolenie 25.04.2019 - imię i nazwisko" 

UWAGA! : 

  1. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wniesienie całej opłaty.
  2. W przypadku rezygnacji nie zwracamy kosztów. 
  3. Dojazd i ewentualny nocleg we własnym zakresie.

 _____________________________________________________________

 

 

Akademia Sztuki Posadzkarskiej rozpoczyna swoją działalność

Nowoczesne centrum szkoleniowe ASP to odpowiedź na potrzeby branży posadzkarskiej dotyczące rozwoju zawodowego. W założeniu to miejsce łączące wiedzę profesjonalistów i chęć do nauki ludzi młodych. Ma to być również centrum, które doskonali umiejętności wykwalifikowanych już pracowników, pomagając im przyswoić nowości technologiczne i branżowe innowacje.

Pracodawcy z branży posadzkarskiej nie muszą brać już na swoje barki ciężaru doszkalania pracowników – specjaliści Akademii wyręczą ich w tym zadaniu. Celem akademii jest podnoszenie jakości pracy profesjonalistów posadzkarskich, wpieranie ich rozwoju i upowszechnianie osiągnięć technologicznych. Akademia chce pokazać młodym ludziom, że zawód posadzkarza jest pożądany na rynkach pracy UE, a firmy w Polsce czekają na wyszkolonych ludzi, którzy zaspokoją zapotrzebowanie na specjalistów. W ASP nacisk kładzie się na profesjonalizm – do ćwiczeń używa się narzędzi i produktów stosowanych w codziennej pracy przez najlepszych fachowców.