Schowek (0)

 
 
 

Chemia musi się zgadzać! Dlatego szukamy pełnych entuzjazmu ludzi z pomysłami, którzy zechcą razem z nami wyjść poza granice tradycyjnych rynków chemii budowlanej i będą gotowi zdefiniować na nowo jej kamienie milowe.

Koncern Uzin Utz AG już od ponad 100 lat skutecznie działa na rynku, osiągając duże sukcesy. Wszystkie przynależne marki są synonimem kompetencji oraz fachowości w branży podłogowej.

Na sukces składa się sześć marek.

Oferując wyroby marek UZIN, WOLFF, PALLMANN, Arturo Flooring, Codex i RZ, grupa Uzin Utz zapewnia szeroki asortyment produktów, systemów i usług związanych ze wszystkim, co dotyczy tematyki podłóg i posadzek. Żeby komunikat o tych rozległych kompetencjach stał się jasny i wyraźny, w roku 2006 stworzono markę, która symbolizuje połączenie kompetencji wszystkich marek produktów w dziedzinie podłóg i posadzek, będąc w stosunku do nich marką nadrzędną: UFLOOR Systems. Marka UFLOOR Systems stała się w ten sposób jedyną na świecie marką wyrobów, usług i nowatorskich rozwiązań łączącą wszystko, co związane jest z układaniem, utrzymaniem, pielęgnacją i renowacją wykładzin podłogowych, parkietów, płytek ceramicznych i posadzek z kamienia naturalnego.

Podejmując u nas pracę, zapewniasz sobie najlepszy start do udanej kariery zawodowej.

U can make it!

Do koncernu należą dwie polskie spółki.  Uzin Polska Sp. z o.o. to spółka handlowa działająca na terenie całej Polski. Natomiast za procesy produkcyjne odpowiada Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o z siedzibą w Legnicy. Należą one do najlepszych spółek w koncernie i obsługują także rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

W przeszłości koncern Uzin Utz AG nagradzano za wyroby, rozwiązania technologiczne i jakość pracy. Na naszej stronie poświęconej karierze zawodowej znajdą Państwo informacje na temat możliwości podjęcia pracy i szans kariery zawodowej w innowacyjnym i skutecznie działającym przedsiębiorstwie, dysponującym markowymi produktami oraz wiedzą fachową na poziomie światowym na temat wszystkiego, co się wiąże z podłogami i posadzkami.