SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Ulm, 19.01.2011 - Gwiazdy firmy UZIN do wykładzin designerskich

Oferując trzy perspektywiczne systemy produktów, Uzin zapewnia wykonawcom, w zależności od priorytetów danego zastosowania, optymalną technologię i jest tym samym jedynym producentem, który oferowaną paletą produktów jest w stanie zaspokoić wszelkie wymagania.

Historia sukcesu: Uzin KE 66

Od ponad 10 lat Uzin oferuje produkt Uzin KE 66 - perfekcyjny klej do wykładzin designerskich z PCV oraz wykładzin gumowych, gdyż gwarantuje on absolutne bezpieczeństwo układania pod względem zdrowego powietrza w pomieszczeniu, dużej wytrzymałości na ścinanie oraz komfortu stosowania. Od niedawna, ten sprawdzony klej posiada ponadto znak ekologiczny „Niebieski anioł”, a rekomendowany jest przez wiodących producentów wykładzin również ze względu na jego dużą siłę klejenia oraz klasę emisyjności Emicode EC 1. Dzięki łatwości i komfortowi stosowania Uzin KE 66 nadaje się do wszystkich rodzajów obiektów, a w szczególności też do większych powierzchni.

Sigan: szybki remont podłogi przy nieprzerwanym użytkowaniu

Uzin oferuje odpowiednie rozwiązanie również do szybkich i łatwych remontów podłóg w sklepach, pomieszczeniach biurowych lub w instytucjach publicznych, a jest nim klej powierzchniowy Sigan. Podłogi intensywnie użytkowane muszą być wymieniane w regularnych odstępach czasu, jeżeli ich wygląd ma być nienaganny. Dokładnie do takiego celu opracowano system produktów Sigan wykorzystujący technologię klejenia switchTec. Sigan umożliwia renowację najprzeróżniejszych wykładzin podłogowych, takich jak wykładziny z PCV, CV, PCV-Design oraz wykładzin tekstylnych bez brudu, zapachu, pyłu i bez hałasu. Nową wykładzinę można przy tym ułożyć po prostu na istniejącej wykładzinie bez konieczności jej usuwania. Po ułożeniu wykładziny na podłogę można od razu na nią wchodzić i ją obciążać. Kilka lat później, przy zmianie wystroju lub przy ponownym remoncie możliwe będzie szybkie usunięcie wykładziny przyklejonej produktem Sigan i to bez żadnych pozostałości. Zalety dla użytkowników takich obiektów są oczywiste: bez konieczności wyłączenia z eksploatacji można w krótkim czasie wymienić wykładziny podłogowe niemal każdego rodzaju i każdego producenta.

Uzin U 3000 - ergonomiczna praca w pozycji stojącej

Nowym sposobem ergonomicznego układania wykładzin designerskich z PCV o stabilnych wymiarach jest U 3000 firmy Uzin. System składający się z szybkiego kleju mocującego oraz gruntu dyspersyjnego nadaje się w szczególności do prostych zastosowań i mniejszych powierzchni, i umożliwia szczególnie wygodną pracę na stojąco. Uzin U 3000 pozwala na układanie bez widocznych miejsc przyłożenia oraz na natychmiastowe wchodzenie oraz obciążanie ułożonych powierzchni. Uzin U 3000 jest dostępny w zestawach na 125 m² i 60 m² zawierających również kompletny zestaw akcesoriów do aplikacji, tj. uchwyt wałków, wałki do nanoszenia produktów oraz pędzel.

Unikalne w branży kompletne know-how.

Ofertę firmy Uzin w zakresie wykładzin designerskich z PCV uzupełniają specjalne rozwiązania marek siostrzanych Wolff oraz RZ, tj. np. narzędzia z nowej kolekcji Wolff Design Collection oraz produkt RZ Turbo Protect - nowy, niezawierający rozpuszczalników dwuskładnikowy lakier nawierzchniowy do elastycznych wykładzin podłogowych. Dysponując tak szerokim know-how Grupa Uzin Utz jest jedynym w branży oferentem wszystkich produktów potrzebnych do układania wykładzin designerskich.