SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Legnica, 07.06.2017 - Popraw jakość jastrychu z pomocą naszych dodatków!

Zmorą polskich jastrychów są drobne kruszywa, które sprawiają, że mieszanka potrzebuje więcej wody. Im więcej wody w podkładzie podłogowym, tym gorsze jego parametry. Ten problem z autopsji znają wszyscy posadzkarze. Jako praktycy również go dostrzegamy. Dlatego nasz dział technologii i rozwoju dobrał z gamy produktów UZIN trzy dodatki do jastrychów, które wzmocnią podkład i przyspieszą oraz ułatwią Waszą pracę.

Dodatek do cementowych podkładów grzewczych
UZIN AS 31 to koncentrat na bazie wody do plastyfikacji cementowych jastrychów grzewczych. Jego zastosowanie ułatwia urabialność mieszanki, zmniejsza zapotrzebowanie na wodę, nadaje jastrychowi jednorodną strukturę, a przy tym nie powoduje korozji rur grzewczych, więc sprawdzi się
doskonale do podkładów z instalacją wodnego ogrzewania podłogowego. Dodatkowo zapobiega powstawaniu jam skurczowych, dzięki czemu poprawia jego wydajność. Można go stosować również do jastrychów pływających oraz w systemie zespolonym.

Więcej o produkcie...


Dodatek wzmacniający do cementowych jastrychów narażonych na duże obciążenia UZIN AS 41 Strong jest przeznaczony do plastyfikowania jastrychów cementowych w obiektach przemysłowych i użytkowych, gdzie muszą mieć bardzo dużą wytrzymałość. Jego zastosowanie sprawia, że podkład osiąga bardzo wysoką wytrzymałość na rozciąganie przy zginaniu i ściskaniu.
Zmniejsza zapotrzebowanie na wodę i poprawia urabialność mieszanki. Redukuje naprężenia jastrychu i skłonność do spękań. Ten dodatek można stosować także do jastrychów grzewczych, w tym również cienkowarstwowych. Pozwala na szybkie rozpoczęcie grzania - już po siedmiu dniach.

Więcej o produkcie...

Dodatek przyspieszający uzyskanie gotowości do montażu okładziny
UZIN AS 51 Express to bardzo skuteczny dodatek do cementowych jastrychów, na które w niedługim czasie musi zostać zamontowana okładzina podłogowa. Zmniejsza zapotrzebowanie na wodę zarobową nawet o 25%, a także niweluje ryzyko występowania szkodliwych wykwitów. Można
go stosować do jastrychów zespolonych, na warstwie oddzielającej, pływających, a także grzewczych. Jego zastosowanie zmniejsza naprężenia i skłonność do spękań, zjawisko kurczenia się, a także zwiększa wytrzymałość. Na podkład można wchodzić po 24 godzinach, a rozgrzewanie podłogi
możliwe jest już po pięciu dniach. Jastrych dzięki zastosowaniu tego dodatku osiąga gotowość do układania okładziny po 12-14 dniach.

Więcej o produkcie...