SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

, 28.06.2019 - Produkty miesiąca lipca – Sigan 2 i Sigan Elements

Sigan 2

Pierwszym z produktów miesiąca jest Sigan 2, czyli folia nośna służąca do szybkiego montażu nowych wykładzin tekstylnych i elastycznych na istniejących podłożach elastycznych i płytkach ceramicznych. Nadaje się m.in. do wykładzin PVC, kauczuku jednorodnego, linoleum, kamienia sztucznego, lastriko czy gładkich płytek. Stosuje się ją wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Folia nie posiada ograniczeń ze względu na wielkość powierzchni, w dodatku w przyszłości umożliwi  łatwą wymianę wykładziny – w całości i bez pozostawiania resztek. Z powodzeniem sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym, a także pod duże obciążenia, takie jak krzesła biurowe na kółkach czy wózki podnośne.

Sigan 2 gwarantuje łatwy i szybki montaż, a mikroodpowietrzenie tekstylne i kanaliki odpowietrzające pozwalają na układanie folii bez problematycznych pęcherzy powietrza. Zamontowana wykładzina od razu nadaje się do użytku, w tym do poddawania jej obciążeniom. Dodatkowo można ją czyścić metodą natryskowo-ekstrakcyjną, co ułatwia późniejszą eksploatację.

Sigan Elements

Z kolei Sigan Elements to obustronnie klejąca mata, która służy do montażu płytek i paneli winylowych (LVT) na istniejącej posadzce. Umożliwia też szybkie przyklejanie nowych wykładzin z PVC w pojedynczych elementach na istniejące wykładziny użytkowe, a to przy zachowaniu stabilnych wymiarów.

Sigan Elements, podobnie jak Sigan 2, nie ogranicza wielkości powierzchni, a przy tym jest odporny na duże obciążenia, czyszczenie, a także nadaje się na ogrzewanie podłogowe. W dodatku można na nim stosować maszyny do szorowania.

Mata dzięki szybkiemu działaniu daje możliwość natychmiastowego obciążenia i spawania, a panele i płytki winylowe (LVT) można układać na niej bez spoinowania. Nie zawiera ona ponadto rozpuszczalników oraz zapewnia bardzo niską emisyjność, poświadczoną oznaczeniem EMICODE EC 1 PLUS.

W razie potrzeby Sigan Elements pozwala na bezproblemowe usunięcie, bez pozostawiania resztek kleju.