SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Legnica, 27.02.2018 - UZIN CARE - linia produktów do czyszczenia i pielęgnacji

Naszym celem od początku istnienia było dostarczanie naszym klientom kompleksowych systemów do przygotowania podłoża, montażu posadzek oraz ich czyszczenia i pielęgnacji. Systemowość i komplementarność oferty, dobry serwis i przystępne doradztwo techniczne – to dziedziny, w których stale chcemy się rozwijać.

UZIN CARE to nowa linia, w której znalazły się dobrze znane produkty. Jej nazwa w pełni oddaje nasz stosunek do podłóg – chcemy, aby nasze środki pomagały im zachować doskonały wygląd przez wiele lat.

W ramach nowej linii obecnie dostępnych jest sześć produktów.

UZIN Refresher  - do usuwania zadrapań z wykładzin elastycznych. Do stosowania miejscowego. Szybko retuszuje drobne uszkodzenia powierzchni, nie zmieniając przy tym stopnia jej połysku. Jest bardzo wydajny. Efekt widoczny jest natychmiast, a pełną twardość powierzchnia osiąga po 3-4 godzinach.

UZIN Resilient Care – środek do codziennego czyszczenia podłóg elastycznych oraz kamiennych w obiektach mieszkalnych i użytkowych. Wyróżnia go neutralne pH, dzięki czemu produkt jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni posadzek.

UZIN Basic Cleaner – produkt do gruntownego czyszczenia opornych zabrudzeń na podłogach elastycznych. Z łatwością usuwa stare warstwy środków pielęgnacyjnych, woski, tłuszcze. Nadaje się do oczyszczania podłogi przed nałożeniem na nią nowych powłok ochronnych. Jest bardzo wydajny – jeden kanister wystarcza na ok. 125 m kw. powierzchni.

UZIN Hardwood Care – środek przeznaczony do pielęgnacji lakierowanych podłóg drewnianych i korkowych. Emulsja na bazie wodnej sprawia, że powierzchnia podłogi staje się bardziej odporna na ścieranie, a także antypoślizgowa. Produkt ten chroni lakier, dzięki czemu wyraźnie wydłuża okres żywotności podłogi.

UZIN Resilient Sealer – to jednokomponentowa, poliuretanowa powłoka ochronna do elastycznych wykładzin oraz kamienia naturalnego i sztucznego. Emulsja wyraźnie przedłuża żywotność podłóg, nadaje się do stosowania we wnętrzach bardzo intensywnie użytkowanych. Jest także odporna na działanie środków dezynfekujących i czyszczących.

UZIN Turbo Protect Plus – dwuskładnikowa poliuretanowa powłoka na bazie wodnej, której zadaniem jest doskonałe zabezpieczenie elastycznych wykładzin. Przeznaczona jest do intensywnie użytkowanych obiektów publicznych. Efekty są widoczne już po nałożeniu jednej warstwy. Środek jest łatwy w stosowaniu, nie ciemnieje ani nie żółknie pod wpływem promieni UV.