SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

, 05.06.2017 - Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. Gepardem Biznesu 2016!

Nasza spółka produkcyjna po raz kolejny otrzymała tytuł Geparda Biznesu. Znaleźliśmy się w gronie firm z siedzibą w województwie dolnośląskim, których wartość wzrosła od więcej niż 10 procent. Badanie przeprowadził Instytut Europejskiego Biznesu w kwietniu bieżącego roku.

Gepardy Biznesu przyznawane są od 11 lat. Konkurs jest prowadzony przez Instytut Europejskiego Biznesu, który wnikliwie analizuje wyniki finansowe przedsiębiorstw i banków działających w Polsce.

W tegorocznym badaniu wzięto pod uwagę firmy, które w latach 2013-2014 miały każdego roku ponad pół miliona złotych przychodów netto, więcej niż 10 tys. zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Dane do badań dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode.

Instytut policzył wartość rynkową firm na koniec marca 2014 i koniec marca 2016 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na podstawie tego badania powstał ranking najbardziej dynamicznych firm w Polsce, do grona których mamy zaszczyt się zaliczać.

Dynamika wartości rynkowej Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. od marca 2014 do marca 2016 wyniosła 123% Cieszy nas uznanie Instytutu, które jest odbiciem wzrostu zaufania naszych klientów. Rozwijamy się dla Państwa i dzięki Państwu!

Tymczasem nasza firma stale się rozrasta! Zachęcamy do śledzenia postępów rozbudowy zakładu produkcyjnego, magazynu i części biurowej na naszym kanale w serwisie YouTube oraz facebookowym profilu.