SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Polska, 29.07.2016 - UZIN w finale konkursu Dobry Wzór 2016

Instytut Wzornictwa Przemysłowego ogłosił dwudziestą trzecią edycję prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2016 na produkty i usługi wyróżniające się na polskim rynku. Produkty marki UZIN zostały ogłoszone finalistami konkursu!

Konkurs Dobry Wzór ma na celu wskazać produkty dobrze zaprojektowane, ergonomiczne i odpowiadające na potrzeby konsumentów. Jest także niezależnym audytem wzorniczym dla producentów i dystrybutorów. Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 r. cieszy się ugruntowaną i wiarygodną pozycją na rynku. 

Dobry Wzór marki UZIN

Branża chemii budowlanej to obszar tradycyjny, gdzie przede wszystkim udoskonalane są receptury i jakość produktów. Marka UZIN oprócz najwyższej klasy wyrobów dostarcza swoim klientom inne wartości, co zostało docenione przez IWP. Nominacja do konkursu, który honoruje innowacyjność i dobre wzornictwo jest niezwykłym wyróżnieniem dla firmy Uzin Polska.

Narzędzie do bezpyłowego otwierania worków z produktami sypkimi UZIN Ripper oraz opakowania dla środków gruntujących UZIN CUBE it simple  zostały wyłonione z rynku przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Według nich UZIN CUBE it simple wyróżnia się  w kategorii grafiki użytkowej i opakowań. Natomiast  UZIN Ripper zaciekawił jury jako innowacyjne udogodnienie w pracy.

UZIN Ripper i UZIN CUBE it simple w finale!

Samo zakwalifikowanie się do konkursu jest olbrzymią nobilitacją. Po pierwszym etapie Konkursu Komisja Ekspertów przyznała produktom firmy Uzin miano finalistów. Tym samym UZIN Ripper oraz innowacyjne opakowania UZIN CUBE it simple mają szansę zostać laureatami! Wzór Roku 2016 poznamy w październiku.