SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

Prasa

 
 
 

Legnica, 05.04.2017 - Wszędzie tam, gdzie potrzeba wytrzymałej, surowej podłogi - nowy impregnat do jastrychów UZIN SC 1800

Są miejsca, w których liczy się przede wszystkim funkcjonalność i wytrzymałość podłoża. Hale produkcyjne, magazyny, garaże, pomieszczenia gospodarcze - tam, gdzie nie planujemy montować okładziny podłogowej. Właśnie tam sprawdzi się nasz nowy silikatowy impregnat.

UZIN NC 1800 powstał z myślą, by poprawić właściwości użytkowe UZIN SC 993 oraz UZIN SC 980, ale można go stosować również do surowych "zwykłych" jastrychów. To rozwiązanie sprawdzi się nawet w industrialnych wnętrzach prywatnych!

UZIN SC 1800 Finish - by jastrych był jeszcze mocniejszy

Nowy impregnat to dwuskładnikowy środek krzemianowy, bezbarwny i paroprzepuszczalny, do stosowania we wnętrzach.

Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w obiektach przemysłowych, gdzie podłoże narażone jest na wysokie obciążenia. Błyskawicznie poprawia jego właściwości użytkowe, a przy tym zwiększa odporność na wodę, paliwa i smary oraz sól drogową. Sprawia, że brud słabiej przylega do powierzchni, co zdecydowanie ułatwia czyszczenie.

Oczywiście środek wpływa też na estetykę powierzchni - jego zastosowanie nadaje jej delikatny, satynowy połysk.

Łatwe zastosowanie, szybkie efekty

Aplikacja preparatu nie jest skomplikowana. Po starannym wymieszaniu składników należy go nanosić odpowiednim wałkiem - np. wałkiem UZIN z mikrowłókien na czyste i suche podłoże. Należy stosować cienkie warstwy metodą na krzyż. Aby osiągnąć pożądane parametry, zaleca się naniesienie dwóch warstw impregnatu.

Czas utwardzenia jednej warstwy przy założeniu, że w pomieszczeniu jest 20 st. Celsjusza, a wilgotność powietrza wynosi 65%, to 1-2 godziny. Obciążanie powierzchni, przy wyżej wymienionych warunkach, jest możliwe już po ok. 24 godzinach.