20 lat Uzin w Polsce.  I wiesz na czym stoisz.

Zarządzane przez Grzegorza Popika i Tadeusza Wawrowskiego spółki Uzin Polska świętują 20-lecie istnienia!

W 1996 roku firma Uzin rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim. Od 2000 roku w Legnicy funkcjonuje zakład produkcyjny dostarczający produkty sypkie tj: masy szpachlowe na rynki Europy Środkowej i Wschodniej. Rokrocznie produkcja zwiększa swój wolumen, a firma zaopatruje coraz to nowe rynki.

Polskie spółki należące do koncernu Uzin Utz AG są jednymi  z najprężniej rozwijających się. Dostarczają  chemię do budowy prestiżowych obiektów użyteczności publicznej, zaopatrują w produkty i wiedzę profesjonalistów z branży podłogowej i są miejscem pracy wielu kreatywnych osób.

Uzin Polska od 20 lat współpracuje z wykonawcami, dystrybutorami produktów budowlanych a także architektami i uczelniami wyższymi. Każdy z  sukcesów firmy jest możliwy wyłączne dzięki ludziom, którzy swoją wiedzą, rzetelnością oraz wrażliwością na potrzeby klientów sprawili, że firma jest niekwestionowanym liderem w branży.  Jedną z inicjatyw przedsiębiorstwa jest kształcenie firm instalatorskich.  Technicy i managerowie marek prowadzą szkolenia dotyczące profesjonalnego zastosowania oferowanych produktów. Dzielą się także ogólną wiedzą i doświadczeniem z zakresu przygotowania podłoża i montażu podłóg.

Marki wchodzące w skład koncernu: UZIN, WOLFF, PALLMANN, Arturo , CodeX i RZ oferują pełną gamę produktów, systemów oraz nietypowych rozwiązań z zakresu montażu i pielęgnacji każdego rodzaju podłóg.  Dostarczają chemię budowlaną, maszyny i narzędzia niezbędne przy pracy każdego profesjonalisty a także produkty, które przedłużą żywotność podłogi. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pewność co do tego, że we wszystkich zagadnieniach dotyczących podłóg można wybrać jednego, kompetentnego i niezawodnego partnera - Uzin Polska.