Centrum Szkoleniowe Uzin Polska 

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach!

Centrum Szkoleniowe UZIN

ul. Mińska 62 lok. 2
03-828 Warszawa
Telefon: +48  22 813 36 03

 

 

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, uruchomiliśmy nową placówkę, zajmującą się organizacją szkoleń techniczno-handlowych w zakresie wszystkich marek wchodzących w skład Ufloor Systems.
Decyzja o stworzeniu Centrum Szkoleniowego w Warszawie została podjęta przez Zarząd spółki Uzin Polska pod koniec ubiegłego roku. Pomimo obecnej, nieco mniej sprzyjającej inwestycjom sytuacji ogólnogospodarczej, projekt ten został terminowo zakończony w pełnym planowanym zakresie.

Centrum Szkoleniowe UZIN znajduje się w Warszawie, na ulicy Mińskiej 62.
Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo. Warszawa – jako stolica Polski, ze względu na swoje centralne położenie i duży rynek oraz bliskość silnych ośrodków dystrybucyjnych, uznana została za optymalne miejsce dla naszego Centrum Szkoleniowego.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie odpowiednio wykształcone kadry, znajomość najnowszych technologii oraz umiejętność wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce to obecnie największy kapitał zapewniający uzyskanie przewagi konkurencyjnej na coraz trudniejszym rynku.
Nasze bardzo nowocześnie wyposażone Centrum Szkoleniowe o powierzchni 100 m2 umożliwia organizację szkoleń, w których jednorazowo może uczestniczyć do 25 osób. Cykl bezpłatnych jednodniowych szkoleń praktyczno-teoretycznych adresujemy przede wszystkim do firm wykonawczych korzystających z naszych materiałów i współpracujących z naszymi partnerami handlowymi. Są to szkolenia drugiego i trzeciego stopnia pogłębiające wiedzę i rozwijające umiejętności praktyczne z zakresu technologii podłogowych.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również szkolenia podstawowe dla firm dopiero rozpoczynających swoją przygodę z branżą podłogową i/lub pragnących poznać produkty i rozwiązania systemowe oferowane przez naszą firmę.  
 
Zaangażowanie się w ten projekt Dariusza Turskiego, który posiada uprawnienia Rzeczoznawcy branżowego zapewnia najwyższy poziom merytoryczny prowadzonych szkoleń w zakresie produktów marki PALLMANN. Dodatkowo szkolenia są prowadzone przez Techników UZIN: Adama Wiśniewskiego lub Macieja Załęskiego.
Ponadto w zależności od zakresu naszej oferty, który znajduje się w kręgu Państwa zainteresowań, do dyspozycji w Centrum Szkoleniowym są również nasi pozostali technicy:
Bogusław Koczorowski (narzędzia i maszyny marki WOLFF oraz szlifierki Frank)
Marek Nowakowski (marka RZ)

Firma Uzin Polska jest obecna w Polsce od 1996 roku i jako prekursor nowoczesnych technologii podłogowych oraz niekwestionowany lider na rynku polskim od ponad 20 lat wyznacza trendy rozwoju branży podłogowej. Od samego początku obecności Uzin-a na rynku polskim inwestycja w wiedzę i kapitał ludzki naszych partnerów stanowiła priorytet działalności spółki. Nie może więc dziwić fakt, że Uzin Polska posiadając długofalową strategię rozwoju na rynku polskim wykorzystuje właśnie ten okres do zintensyfikowania tego rodzaju działań.
Już pierwsze tygodnie funkcjonowania Centrum Szkoleniowego przerosły nasze oczekiwania. Zainteresowanie ofertą szkoleniową oraz fakt, iż większość dostępnych terminów szkoleń do września 2010 włącznie została już zarezerwowana, pokazują że czas kryzysu może być też najlepszym okresem do dobrych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.