Schowek (0)

 
 
 

W październiku b.r. powołaliśmy do życia program wyróżniający najbardziej lojalnościowych klientów spółki UZIN. Analizując współpracę z naszymi klientami, których codzienna praca oparta jest o nasze produkty, zdecydowaliśmy o wdrożeniu programu dla KLIENTA VIP

Tytuł KLIENTA VIP uprawnia do dobrowolnego udziału w programie UZIN dla klientów VIP – razem na drodze do sukcesu, którego celem jest udzielenie dodatkowego wsparcia w formie skorzystania z dodatkowych profitów.

Wyrażając uznanie wobec naszej wzajemnej współpracy, przygotowaliśmy certyfikaty Klienta VIP, potwierdzające udział w programie i uprawniający do realizacji proponowanych korzyści oraz bony o wartości 500 zł na jednorazowy zakup nowych produktów.

I edycja programu trwa od 01.01.2018  - 31.12.2018

Obecnie do udziału zaprosiliśmy kilkudziesięciu klientów. Twoja firma również może dołączyć do grona VIP i cieszyć się z korzyści jakie niesie nasza współpraca. Najbliższa tura wręczenia certyfikatów już wiosną 2018 r. ( Decyzję o zaproponowaniu przystąpienia do programu „klient VIP” podejmujemy indywidualnie w wyniku systematycznie prowadzonych analiz.) 

Skontaktuj się z przedstawicielem i bądź z nami na drodze do swojego sukcesu. 

Zobacz korzyści jakie uzyskujesz uczestnicząc w Programie