SKONTAKTUJ się z NAMI!

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 

Referencje

 
 
 

Hotel Kempinski- prawdziwy klejnot krajów bałtyckich

Montaż wykładziny dywanowej oraz PVC

  • Rodzaj budynku: Hotel
  • Rodzaj okładziny: Montaż wykładziny dywanowej
  • Techniczne rozwiązanie: Układanie wykładziny dywanowej
  • Marka: UZIN
  • Kraj: Polska

Wilno jest miastem na styku trzech kultur - środkowoeuropejskiej, Północnej i Wschodniej, dzięki czemu miasto to prawdziwy klejnot krajów bałtyckich. Architektura miasta naznaczona jest imponującym gotykiem, renesansem i barokiem. Fascynujące barokowe Stare Miasto, zabytki światowego dziedzictwa UNESCO sprawiają, że Wilno jest uduchowione i czarujące.

Hotel KEMPINSKI 

Położony w samym sercu wileńskiej starówki, bezpośredni przy Placu Katedralnym. Z okien hotelu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na zabytkowe  Stare Mieście,  Pałac Prezydencki i główne ulice handlowe Gedimino Boulevard,  pełne butików i galerii, ministerstw i instytucji rządowych.


Gruntowanie, niwelowanie i wyrównywanie podłoża

Zakres prac obejmował gruntowanie podłoża oraz montaż wykładziny dywanowej Kowary Axminster  oraz belgijskiej PVC w pokojach i korytarzach hotelowych. 

Przed niwelowaniem podłoża zastosowano dyspersyjny środek gruntujący UZIN PE 360. Środek gruntujący UZIN PE 360 charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, znacząco poprawia przyczepność, co pozwala na oszczędność czasu i bezpieczeństwo  wykonania. Dodatkowo produkt oznaczony jest kodem GISCODE D1- nie zawiera rozpuszczalnika.  Do wyrównania podłoża użyto samopoziomującej masy cementowej UZIN NC 170 LevelStar. UZIN NC 170 LevelStar charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i bardzo niską emisyjnością. Ekstremalnie dobra rozpływność, zapewnia idealnie gładką powierzchnię, a najwyższa wytrzymałość zapewnia bezpieczeństwo przy dużych obciążeniach.

Montaż wykładziny dywanowej oraz PVC

Do montażu wykładziny dywanowej zastosowano specjalistyczny klej UZIN UZ 57, który dzięki charakterystycznej, nitkowatej spoinie, gwarantuje wykonawcy uzyskanie optymalnego i bezpiecznego połączenie. Klej UZ 57 jest bardzo przyjazny dla środowiska i jest oznaczony certyfikatem europejskim EMICODE EC 1. Produkty sklasyfikowane jako „bardzo słabo emitujące" i oznaczone znakiem EMICODE® EC1 zapewniają najwyższą jakość powietrza wewnątrz, a także negatywnie wpływają na zdrowie czy środowisko. Stosując produkty oznaczone EMICODE® EC1, klienci mają pewność, że szkodliwe lotne związki organiczne nie wpłyną negatywnie na ich zdrowie.

 

Dostarczone produkty:

UZIN PE 360- dyspersyjny środek gruntujący przeznaczony do stosowania na chłonnych podłożach

UZIN NC 170 LevelStar- cementowa masa samopoziomująca z efektem Level Plus o wysokiej wytrzymałości i bardzo niskiej emisyjności, przeznaczona do stosowania w dowolnym zakresie grubości warstw

UZIN UZ 57- klej dyspersyjny o bardzo niskiej emisyjności, który gwarantuje skuteczne i trwałe przyklejenie wykładzin

UZIN KE 418- klej dyspersyjny bez zawartości rozpuszczalników, przeznaczony do klejenia wykładzin PCV, CV