UDOSKONALONA TECHNOLOGIA: UZIN NC 170 LevelStar NEU - jeszcze szybsza niwelująca masa cementowa

Innowacyjna technologia generacji S trafiła także do popularnej masy UZIN NC 170 LevelStar. Podnieśliśmy o niemal połowę, w stosunku do zwykłych cementowych mas szpachlowych, stopień hydratacji. Dzięki temu nowa wersja wylewki samopoziomującej schnie zaledwie w ciągu jednej nocy nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych!*

Masa może być stosowana w dowolnej grubości warstwy. Tworzy bardzo wytrzymałą i bardzo gładką powierzchnię. Sprawdzi się w przypadku prac wyrównujących podłoże przed zastosowaniem wszystkich typów podłóg. Można ją stosować na nowych podłożach np. jastrychach cementowych, a także na podłożach wymagających naprawy.

Wyróżnia się także niską zawartością chromianów (GISCODE ZP 1) oraz bardzo niską emisją (EMICODE EC 1 R PLUS).

Masa, która oszczędza czas i wysiłek - eliminuje konieczność kolejnych dojazdów na inwestycję z powodu przedłużającego się czasu schnięcia wylewki, a także z uwagi na gładką powierzchnię, którą tworzy - często również konieczność szlifowania powierzchni!

 

* czas schnięcia ok. 6h w zakresie grubości warstwy do 3-5 mm w przypadku montażu elastycznych wykładzin, ceramiki czy naturalnego kamienia.