rozwiń zamknij

SIFLOOR AG

Przedsiębiorstwo SIFLOOR AG z siedzibą w Sursee w centralnej Szwajcarii opracowuje i produkuje wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska, wysokowydajne kleje dla branży podłogowej, bazujące na technologii switchTec®.

W ramach działającej na rynku międzynarodowym grupy przedsiębiorstw Uzin Utz AG jesteśmy samowystarczalni i kierujemy się jasno określoną strategią ciągłego postępu.

SIFLOOR AG jest od ponad 40 lat specjalistą w zakresie wysokowydajnych klejów. Dzięki naszym innowacyjnym produktom switchTec® w decydującym stopniu przyczyniliśmy się do rozwoju technologii układania podłóg.
Wysokiej wydajności opatentowane kleje Sigan, które można później z pewnością usunąć nie pozostawiając resztek kleju na podłożu, wyznaczają nowe standardy w technologii klejenia wykładzin podłogowych.
Oprócz tego, jako specjaliści, oferujemy również innowacyjne rozwiązania w zakresie wykładzin do schodów oraz przyklejania listew cokołowych oraz listew dywanowych.

Ekologia, mieszkanie i praca w zdrowym otoczeniu, to dla nas prawdziwe wyzwanie i zadanie. Wszystkie produkty SwitchTec są bezzapachowe i nie zawierają żadnych rozpuszczalników, żywic, ani zmiękczaczy.

Badania i rozwój

Wiedziemy prym w zakresie badań i rozwoju

Dział technologii stosowania oraz laboratorium tworzą wspólnie odnoszący sukcesy zespół badawczo-rozwojowy. Chemicy przygotowują dostosowane do potrzeb rynku prototypy produktów, natomiast technicy testują je w praktyce. Na bieżąco testujemy nasze produkty w ramach systemu, tzn. na podłożach i z wykładzinami podłogowymi do jakich mają być stosowane.

 

Produkcja

Jakość wynikająca z własnej produkcji

W odróżnieniu do konkurencji sami produkujemy wszystkie nasze produkty i prowadzimy drobiazgową kontrolę jakości, poczynając od surowców, a skończywszy na wyrobie finalnym. Dlatego wiemy, co one zawierają, a czego nie zawierają: żadnych trucizn uwalnianych podczas stosowania i mieszkania. Jakość jest naszym najważniejszym priorytetem!

Współpraca

Współpraca zorientowana na przyszłość

Dzięki pracom nad rozwojem produktów prowadzonym wspólnie z producentami wykładzin podłogowych oraz prowadzonym na bieżąco badaniom wykładzin podłogowych gwarantujemy bezpieczeństwo systemu ,zarówno użytkownikom końcowym, jak i fachowcom. W centrum naszych działań są korzyści dla użytkownika i dlatego w kręgach fachowych promujemy "suchy klej" jako technologię klejenia zgodną z uznanymi regułami fachu.